Premiery w grudniu na FOX Comedy

Premiery w grudniu na FOX Comedy

Opublikowany

Scenki z życia 2

Life in Pieces, Season 2

(22 odcinki po 30 minut)

© 2016 Fox and its related entities. All rights reserved.

© 2016 Fox and its related entities. All rights reserved.

PREMIERA: ŚRODA 21 GRUDNIA OD GODZ. 22:00 (2 ODC.)

Emisja: środy o godz. 22:30 (1 odc.)


W grudniu na FOX Comedy powróci rodzina Shortów. „Scenki z życia” to komediowy serial familijny, w którym narracja poszczególnych odcinków prowadzona jest z perspektywy jednego z członków rodziny.


Poprzez uchwycenie tytułowych „Scenek z życia” twórcy serialu stworzyli komedię o dużej, szczęśliwej rodzinie, ukazując jej członków w zabawnych, czasem niewygodnych, ale przede wszystkim pięknych momentach życia!


Serial opowiada o perypetiach trójki rodzeństwa. W nadchodzącym sezonie średni Matt (Thomas Sadoski) decyduje się poprosić o rękę miłość swojego życia Collen. Rozpieszczony, a jednocześnie najmłodszy z rodzeństwa, Greg, w tej roli syn Toma Hanksa - Colin Hanks, wraz ze swoją żoną Jen, niespodziewanie dowiadują się, że po raz drugi zostaną rodzicami. Niestety to nie koniec rewelacji – Greg niespodziewanie traci pracę. Tymczasem najstarsza z całej trójki Heather (Betsy Brandt, „Magic Mike”), żona Tima (Dan Bakkedahl) i mama trójki dzieci, próbuje pogodzić się z faktem, że jej syn zaraz po skończeniu liceum planuje wyprowadzkę.


Losy rodzeństwa zgrabnie przeplatają się z perypetiami ich rodziców. Na czele rodziny Shortów niezmiennie stoi Dianne Wiest, czyli serialowa Joan, laureatka m.in. 2 Oscarów2 nagród Emmy oraz Złotego Globa, znana głównie z produkcji Woody'ego Allena, w tym z „Purpurowej róży z Kairu”, „September” czy „Radio Days”. Joan to kobieta, która jest w stanie zrobić wszystko dla swoich dzieci i wnuków, ale tylko w sytuacji, gdy ich wybory są spójne z jej wizją. U boku Wiest widzowie zobaczą dziadka Johna, w tej roli James Brolin, laureat 3 Złotych Globów i nagrody Emmy. Pan Short to przykład towarzyskiego patriarchy, dla którego największą przyjemnością jest spędzanie każdej chwili z najbliższymi.


Wśród doborowej obsady na ekranie pojawi się również Angelique Cabral, która wcieli się  w rolę Colleen Brandon Ortegi. Aktorkę znamy z takich produkcji jak: „Zabójcze umysły”, „Pokojówki z Beverly Hills”, „Dwóch i pół”, „Grey’s Anatomy: Chirurdzy” czy „To tylko seks”.


Serial nominowany był do nagrody People's Choice Awards oraz do nagrody Satelita.


Rodzinne ciepło i humor obecny w każdym odcinku sprawia, że bohaterowie stają się dla widzów przewodnikami, pokazując, o co tak naprawdę chodzi w życiu.


W jakich sytuacjach tym razem zobaczymy członków rodziny Shortów? 2 premierowe odcinki 2. sezonu już 21 grudnia od godziny 22:00 na FOX Comedy.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

scenki_z_zycia14.jpg

grafika | 6,96 MB

Pobierz
scenki_z_zycia17.jpg

grafika | 19,1 MB

Pobierz
scenki_z_zycia_keyart.jpg

grafika | 16,4 MB

Pobierz
scenki_z_zycia15.jpg

grafika | 3,14 MB

Pobierz
scenki_z_zycia5.jpg

grafika | 5,48 MB

Pobierz
Propozycje_programowe_FOX_Comedy_grudzien.docx

docx | 390 KB

Pobierz
scenki_z_zycia10.jpg

grafika | 6,94 MB

Pobierz
scenki_z_zycia16.jpg

grafika | 9,3 MB

Pobierz
scenki_z_zycia11.jpg

grafika | 6,36 MB

Pobierz
scenki_z_zycia8.jpg

grafika | 5,65 MB

Pobierz
scenki_z_zycia7.jpg

grafika | 4,63 MB

Pobierz
scenki_z_zycia13.jpg

grafika | 3,68 MB

Pobierz
scenki_z_zycia6.jpg

grafika | 7,41 MB

Pobierz
scenki_z_zycia9.jpg

grafika | 4,47 MB

Pobierz
scenki_z_zycia12.jpg

grafika | 5,67 MB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.