Premiery w listopadzie na FOX Comedy

Premiery w listopadzie na FOX Comedy

Opublikowany

WSPÓŁCZESNA RODZINA 7
Modern Family, Season 7
(22 odcinki po 30 minut)
 
© 2016 Fox and its related entities. All rights reserved.

PREMIERA: SOBOTA 5 LISTOPADA OD GODZ. 22.00 (5 ODC.)
Emisja: soboty od godz. 22:00 (5 odc.)

W tym miesiącu na FOX Comedy powrócą rodziny: Pritchettów, Dunphych i Tuckerów, emanujące niezwykłym ciepłem i humorem. Niezmiennie tytułową „Współczesną rodzinę” reprezentował będzie Jay Prittchett, w tej roli niezastąpiony Ed O’Neill, znany m.in. z serialu „Świat według Bundych”. U boku Jaya stanie jego sporo młodsza druga żona Gloria (Sofia Vergara, „Gorący pościg”) oraz ich dzieci: malutki Joe i nastoletni Manny (Rico Rodriguez, „Wielkie kino”) – rozpoczynający właśnie naukę w liceum syn Glorii z poprzedniego związku.

Tymczasem dorosła już córka Jaya – Claire (Julie Bowen, „Farciarz Gilmore”, „Szefowie wrogowie”) – i jej mąż Phil (Ty Burrell, „Muppety: Poza prawem”) starają się nadążyć za ich dorastającymi dziećmi i nagle zdają sobie sprawę, że czas leci bardzo szybko, a ich najmłodszy syn Luke jest już w drugiej klasie liceum. Z kolei średnia córka Alex kończy w tym roku szkołę i wybiera się na uniwersytet. Haley (Sarah Hyland, „Szalone mamuśki”, „Straszny film 5”), najstarsza z rodzeństwa, pozostała w rodzinnym domu i dąży do osiągniecia zawodowego sukcesu. Brat Claire i dorosły syn Jaya – Mitchell (Jesse Tyler Ferguson, „Nieuchwytny”) – poślubił swoją długoletnią miłość Camerona (Eric Stonestreet, „Loft”, „Wyspa”). Nowożeńcy cieszą się życiem w sformalizowanym związku i wychowują opryskliwą córeczkę Lily, którą adoptowali 6 lat temu. Te trzy rodziny tworzą unikalną całość, w której każdy znajdzie coś dla siebie i uśmieje się do łez.

„Współczesna rodzina” została okrzyknięta przez krytyków jednym z najlepszych seriali komediowych ostatnich lat. Produkcja ma na swoim koncie aż 50 nagród i 184 nominacje, w tym nagrodę Złotego Globu za najlepszy telewizyjny serial komediowy. Ta pełna humoru produkcja, jako jedyna w historii, zdobyła z rzędu pięć nagród Emmy za wybitny serial komediowy (pobijającym tym samym rekord ustanowiony przez „Frasier”).

W jakich sytuacjach tym razem znajdzie się tytułowa „Współczesna rodzina”?
5 premierowych odcinków 7. sezonu już 5 listopada od godziny 22:00 na FOX Comedy.
 

ATLANTA, Sezon 1
Atlanta, Season 1
(10 odcinków po 30 minut)

 
© 2016 Fox and its related entities. All rights reserved.

PREMIERA: PIĄTEK 25 LISTOPADA OD GODZ. 22.00 (2 ODC.)
Emisja: piątki od godz. 22:00 (2 odc.)
PO RAZ PIERWSZY W POLSCE. TYLKO na FOX Comedy!

W listopadzie na FOX Comedy pojawi się długo wyczekiwana premiera „Atlanty”. Ten kręcony jedną kamerą serial przedstawia losy dwójki kuzynów i ich drogę ku spełnieniu marzeń. Młodzi mężczyźni pragną zostać znanymi raperemi i podbić atlancką scenę muzyczną. Pomimo tych samych celów, bohaterowie reprezentują zupełnie odmienne osobowości – różni ich podejście do sztuki, reklamy, sukcesu i walki o siebie, co jeszcze bardziej komplikuje ich drogę do kariery.

Jedną z głównych postaci jest Earnest „Earn” Marks – w tej roli Donald Glover („Magic Mike XXL”) – uniwersytecki wyrzutek, który powraca do swoich dawno pogrzebanych ambicji. Chłopak chciałby, aby jego życie w końcu wyglądało tak, jak sobie to wymarzył. W tym czasie jego kuzyn staje się gwiazdą… .

Na ekranie pojawią się również: Zazie Beetz („Wolves”) w roli Van, Brian Tyree Henry („Żona Idealna”, „The Knick”), który zagra Alfreda oraz Keith Stanfield („Selma”, „Przechowalnia numer 12”) jako serialowy Darius.

Sam Donald Glover określa produkcję jako połączenie „Miasteczka Twin Peaks” z kulturą rapu.

„Atlanta” debiutowała na kanale FX 6 września br. i w USA uzyskała bardzo dobre wyniki oglądalności. Była to najlepsza premiera serialu komediowego od trzech lat – w grupie 18-49 lat obejrzało go 1,9 mln widzów (wyniki oglądalności premiery i z nagrywarek z kolejnych 3 dni). Poprzedni rekord należał do serialu „Inside Amy Schumer”, którego premiera w kwietniu 2013 roku zgromadziła przed telewizorami 1,2 mln widzów.

Czy Earnestowi uda się dosięgnąć gwiazd i jak potoczą się losy jego kuzyna? Odpowiedź już 25 listopada o godz. 22:00 na FOX Comedy.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Atlanta_2.JPG

grafika | 1,95 MB

Pobierz
Atlanta_5.JPG

grafika | 2 MB

Pobierz
Atlanta_3.JPG

grafika | 2 MB

Pobierz
Atlanta_1.JPG

grafika | 1,96 MB

Pobierz
Atlanta_4.JPG

grafika | 1,92 MB

Pobierz
Atlanta_7.JPG

grafika | 2 MB

Pobierz
Atlanta_6.JPG

grafika | 1,97 MB

Pobierz
Wspolczesna_rodzina_1.jpg

grafika | 2,19 MB

Pobierz
Wspolczesna_rodzina_4.jpg

grafika | 1,91 MB

Pobierz
Wspolczesna_rodzina_6.jpg

grafika | 1,17 MB

Pobierz
Wspolczesna_rodzina_7.jpg

grafika | 1,22 MB

Pobierz
Wspolczesna_rodzina_8.jpg

grafika | 876 KB

Pobierz
Wspolczesna_rodzina_5.jpg

grafika | 611 KB

Pobierz
Wspolczesna_rodzina_3.jpg

grafika | 1,15 MB

Pobierz
Atlanta.png

grafika | 444 KB

Pobierz
Wspolczesna_rodzina_2.jpg

grafika | 4,61 MB

Pobierz
Propozycje_programowe_FOX_Comedy_listopad.docx

docx | 800 KB

Pobierz
Wspolczesna_rodzina.jpg

grafika | 31,6 MB

Pobierz
Atlanta_8.JPG

grafika | 1,89 MB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.