Premiery w sierpniu na FOX Comedy

Premiery w sierpniu na FOX Comedy

Opublikowany

SIMPSONOWIE, Sezon 26
The Simpsons, Season 26 
(22 odcinki po 30 minut)
© 2016 Fox and its related entities. All rights reserved
PREMIERA: SOBOTA, 20 SIERPNIA, GODZ. 21.00 
Emisja: soboty od godz. 21:00 (4 odc.)
PO RAZ PIERWSZY W POLSCE. TYLKO na FOX Comedy!

Już 20 sierpnia na antenie FOX Comedy zagości kolejny sezon słynnego serialu animowanego, który niedawno świętował emisję 600 odcinka.
26. seria najdłużej emitowanego amerykańskiego sitcomu to niezmienna ironia na temat otaczającej nas rzeczywistości, znanych ludzi i popularnych wydarzeń.

Serial „Simpsonowie” ukazuje losy z pozoru przeciętnej amerykańskiej rodziny mieszkającej na przedmieściach miasteczka Springfield. Głową rodu jest niezdarny, pozbawiony jakichkolwiek ambicji Homer, którego zainteresowania skupiają się głównie wokół spania, oglądania telewizji oraz picia piwa. Jego żona Marge, to typowa pani domu, która stara się zapanować nad całą rodziną – a to nie jest proste. Ich syn Bart, słynie z łatwości do wpadania w tarapaty i jest totalnym przeciwieństwem swoich sióstr, które nie sprawiają żadnych problemów. Lisa to przykładna uczennica drugiej klasy, natomiast Maggie nie widzi świata poza ssaniem smoczka.

W tym sezonie Klaun Krusty po śmierci swojego ojca („Depresja klauna”) postanawia przejść na emeryturę. Homer i Bart starają się rozwiązać wspólny konflikt na linii ojciec-syn („Trening relacji”), a Marge otwiera własną franczyzę z kanapkami („Franczyza”).

W nowej serii Simpsonowie poznają również swoje poprzednie wcielenia („Straszny domek na drzewie XXV”), Pan Burns zaczynie spotykać się z panią polityk Maxine Lombard („Przeciwności się przyciągają”), a Bart zaplanuje zamach na swojego nowego nauczyciela – pana Lassena, który jest strasznym tyranem („Naćpani i zdezorientowani”). Przechodzący kryzys wieku średniego Homer zaskoczy widzów swoimi pomysłami na życie („Sztuka coveru”), a do miasteczka Springfield gościnnie zawitają bohaterowie Futuramy („Simpsorama”).

W tym sezonie, głosu animowanym postaciom użyczy niezastąpiony Pharrel Williams – dubbingując samego siebie („Z podniesionym czołem”) oraz Will Forte („Sztuka coveru”).

Oprócz Pharrela Williamsa, w serialu usłyszymy również Dana Castallaneta (Homer Simpson, Krusty i Barney), Julie Cavner (Merge Simpson, Patty, Selma), Nancy Cartwright (Bart Sipmson, Nelson), oraz Yeardleya Smitha – jako Lisę Sipmson.

Sezon 26 jest przełomowym w historii produkcji – jego światowa premiera miała miejsce w 25-lecie serialu. Produkcja została okrzyknięta przez Entertainment Weekly „Najlepszym amerykańskim sitcomem wszechczasów”.

Jeśli ciekawią was dalsze losy rodziny Simpsonów, to nie zapomnijcie o najbliższej premierze! Już 20 sierpnia, o godz. 21 na FOX Comedy.


KOMEDIOWE FILMOWE WTORKI
W KAŻDY WTOREK O GODZ. 22:00


MIŁOSNA ZAGRYWKA
Fever Pitch
Emisja: 2 sierpnia, godz. 22:00.

Komedia romantyczna z Drew Barrymore („Aniołki Charliego”) czyli „miłosna zagrywka”, której nie powstydziliby się najwięksi mistrzowie sportu.

ŻYCIE BIUROWE
Office Space
Emisja: 9 sierpnia, godz. 22:00.

Jennifer Aniston („Przyjaciele”) jako członkini grupy zbuntowanych pracowników, którzy nienawidzą swojej pracy – w komedii kryminalnej o tym, jak wykończyć szefa.

SIMPSONOWIE
The Simpsons Movie
Emisja: 16 sierpnia, godz. 22:00.

Najbardziej zwariowana rodzina wszechczasów w wersji kinowej. Czyli jak Homer próbuje cofnąć skutki katastrofy ekologicznej w Springfield, którą wywołał.

ROKER
The Rocker
Emisja: 23 sierpnia, godz. 22:00.

Niewydarzony perkusista grupy rockowej w muzycznej komedii o tym, jak spełniają się marzenia o sławie. Fish po latach dostaje drugą szansę i wyrusza w trasę koncertową z zespołem swojego siostrzeńca.

STRAŻ WIEJSKA
Super Troopers
Emisja: 30 sierpnia, godz. 22:00.

Komedia kryminalna o przebojowych strażnikach z amerykańskiej prowincji. Na drodze trzęsących miasteczkiem obrońców prawa stają władze stanowe. Na wieść o planowanej likwidacji swojego oddziału niepokorni strażnicy wypowiadają wojnę swoim oponentom.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Propozycje_programowe_FOX_Comedy_sierpie_.docx

docx | 362 KB

Pobierz
Simpsonowie.jpg

grafika | 66,5 KB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.