Premiery w lipcu na FOX Comedy

Premiery w lipcu na FOX Comedy

Opublikowany

Lead

OSTATNI PRAWDZIWY MĘŻCZYZNA, Sezon 5
Last Man Standing, Season 5
(22 odcinki po 30 minut)

© 2016 Fox and its related entities. All rights reserved
PREMIERA: WTOREK, 19 LIPCA, GODZ. 21:00
Emisja: wtorki od godz. 21:00 (dwa odcinki) 
PO RAZ PIERWSZY W POLSCE. TYLKO na FOX Comedy!

Tim Allen („Śnięty Mikołaj”, „Z dżungli do dżungli”) powraca jako Mike Baxter i tytułowy „Ostatni prawdziwy mężczyzna

W najnowszej odsłonie produkcji Mike jest świeżo po fantastycznej, dwumiesięcznej podróży – z dala od sklepu Outdoor Man – sportowego imperium dla prawdziwych mężczyzn, w którym jest Dyrektorem Marketingu. W domu główny bohater dostrzega jak wspaniale jest być z powrotem z żoną Vanessą oraz ich trzema córkami, w których role wcielają się Kaitlyn Dever („Uwiązani”), Molly Ephraim („Paranormal Activity: Naznaczeni”) oraz Amanda Fuller („Gwiazdy w oczach”). Mike zauważa również jak wiele podczas jego nieobecności wydarzyło się u jego najbliższych oraz w pracy. Jak poradzi sobie w nowej rzeczywistości?

W tym sezonie, w serialu gościnnie pojawi się prowadzący „The Tonight Show” Jay Leno, który wystąpił w roli mechanika.

Losy Mike’a już od pierwszych odcinków spotykały się z ogromną sympatią widzów, w 2012 roku „Ostatni prawdziwy mężczyzna został nominowany do Kryształowej Statuetki jako ulubiony nowy serial komediowy. Z kolei już w 2014 produkcja otrzymała nominację do nagrody Emmy za najlepsze zdjęcia w serialu kręconym przy użyciu wielu kamer. 

Jakie perypetie czekają Mike’a tym razem? Odpowiedzi tylko na FOX Comedy, 19 lipca (wtorek) od 21:00.
 

BOB’S BURGER, Sezon 6
Bob’s Burger, Season 6
(19 odcinków po 30 minut)
 
 © 2016 Fox and its related entities. All rights reserved
PREMIERA: PIATEK, 22 LIPCA, GODZ. 21:00
Emisja: piątki od godz. 22:00 (dwa odcinki) 
PO RAZ PIERWSZY W POLSCE. TYLKO na FOX Comedy!

Laureat Nagrody Emmy 2014 dla najlepszego programu animowanego „Bob’s Burger” powraca w mistrzowskim wykonaniu – w 6. sezonie. Doceniony przez krytyków, nominowany do dwóch nagród Emmy 2015, w tym za najlepszy program animowany oraz wybitną postać lektora (John Roberts) już od 22 lipca zagości na FOX Comedy.

Serial opowiada o wzlotach i upadkach Boba, który z pomocą żony i trójki dzieci prowadzi restaurację Bob’s Burgers. Bob ma wielkie plany, jednak jego rodzina nie daje sobie rady 
z zarządzaniem interesem. Pomimo kiepskiej lokalizacji i braku klientów, starają się aby ponowne otwarcie restauracji przyniosło sukces. 

Doskonałym uzupełnieniem postaci Boba, któremu głosu użyczył H. Jon Benjami („Family Guy”, „Archer”), jest jego coraz bardziej popularna rodzina Belcher. W jej skład wchodzi jego urocza i muzykalna żona Linda (John Roberts), ich najstarsza i niezaradna córka Tina (Dan Mintz), głupkowaty i kapryśny Gene (Eugene Mirman) oraz sprytna i przebiegła, najmłodsza córka Louise (Kristen Schaal, „Last Man On Earth”).

W nadchodzącym 6. sezonie wyemitowany zostanie jubileuszowy – setny odcinek serialu. Ale to nie koniec niespodzianek, w najbliższym czasie na ekranach telewizorów Tina zdemoluje swoją szkołą, rodzeństwo Belcher otworzy fałszywą kancelarię prawną, rodzina poprowadzi dochodzenie w nawiedzonym domu oraz zostanie odkryta tajemnica chłopaka ciotki Gayle .

W tym sezonie swojego głosu do serialu gościnnie użyczyli m.in. Jenny Slate („Elwin i wiewiórki 3”, „Obvious Child”), Billy Eichner („Jess i chłopaki”), Steve Buscemi („Armageddon”, „Zakazane Imperium”), Wanda Sykes („Gruby i chudszy 2: Rodzina Klumpów”, „Sposób na teściową”), Henry Winkler („Krzyk”), Tim Meadows („Jack i Jill”, „Wredne dziewczyny”) Keegan-Michael Key („Zanim odejdą wody”), Jordan Peele („Poznaj naszą rodzinkę”) , Zach Galifianakis („Birdman”, „Kac Vegas”, „Kac Vegas w Bangkoku”) i Megan Mullally („Królowie Lata”).

Czy tym razem Bob i jego rodzina odniosą sukces i jakie przygody spotkają ich po drodze? Premiera już 22 lipca o godz. 21. 


SZCZĘŚLIWY LOS, Sezon 4
Winners & Losers, Season 4
(26 odcinków po 60 minut)

 © 2016 Fox and its related entities. All rights reserved
PREMIERA: CZWARTEK, 14 LIPCA, GODZ. 5:40
Emisja: poniedziałek-piątek od godz. 5:40 (jeden odcinek)
PO RAZ PIERWSZY W POLSCE. TYLKO na FOX Comedy!

Podobno pieniądze szczęcia nie dają, ale czy ta zasada dotyczy również serialowych bohaterów FOX Comedy?

Już 14 lipca, na polskie ekrany powraca „Szczęśliwy Los”. Serial opowiada o 4 przyjaciółkach Bec, Jenny , Frances i Sophie, które znają się od liceum. Ich życie zostaje wywrócone do góry nogami kiedy kupują los na loterii. Czy kupon naprawdę odmieni ich życie, a dzięki pieniądzom odnajdą szczęście?

 W 4. sezonie Bec (Zoe Tuckwell-Smith) postanawia się ustatkować. Młoda kobieta stawiając czoła przeciwnościom losu w końcu bierze ślub z miłością swojego życia. Z kolei serialowa Frances (Virginia Gay) z powodzeniem otwiera własną firmę, by zrozumieć, że nie musi być singielką, aby odnieść sukces. Sophie (Melanie Vallejo, „Power Rangers: Mistyczna moc”) godzi się ze śmiercią narzeczonego, dzięki czemu jej życie wkracza na właściwy tor. Z kolei Jenny, w której rolę wcieliła się Mellissa Bergland, znana m.in. z „10 Terrorystów”, dojrzała i stała się pewną siebie kobietą.

Przyjaciółki w końcu zaczynają brać z życia pełnymi garściami i czują, że „wygrały” ten czas. 4. sezon jest bezpośrednią kontynuacją 3., życie Jenny , BEC , Sophie, Frances i Sam toczy się dalej – dwa miesiące po tym, jak Frances odkrywa, że jest w ciąży.

Jak przyjaciółki odnajdą się w roli ciotek i co czeka ciężarną Frances? Odpowiedzi tylko w FOX Comedy, od poniedziałku do piątku od godz. 5:40 (od 14 lipca).

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

bobs_burger_7.jpg

grafika | 2,86 MB

Pobierz
Propozycje_progamowe_FOX_Comedy_na_lipiec.docx

docx | 16 MB

Pobierz
ostatni_prawdziwy_mezczyzna_5.jpg

grafika | 1,33 MB

Pobierz
ostatni_prawdziwy_mezczyzna_3.jpg

grafika | 1,27 MB

Pobierz
ostatni_prawdziwy_mezczyzna.jpg

grafika | 14,1 MB

Pobierz
ostatni_prawdziwy_mezczyzna_1.jpg

grafika | 1,21 MB

Pobierz
ostatni_prawdziwy_mezczyzna_7.jpg

grafika | 546 KB

Pobierz
bobs_burger_1.jpg

grafika | 1,45 MB

Pobierz
bobs_burger_6.jpg

grafika | 3,68 MB

Pobierz
bobs_burger.jpg

grafika | 33,5 KB

Pobierz
ostatni_prawdziwy_mezczyzna_8.jpg

grafika | 926 KB

Pobierz
bobs_burger_2.jpg

grafika | 1,69 MB

Pobierz
ostatni_prawdziwy_mezczyzna_2.jpg

grafika | 1,34 MB

Pobierz
ostatni_prawdziwy_mezczyzna_4.jpg

grafika | 9,37 MB

Pobierz
szczesliwy_los.jpg

grafika | 117 KB

Pobierz
bobs_burger_5.jpg

grafika | 2,77 MB

Pobierz
bobs_burger_8.jpg

grafika | 3,82 MB

Pobierz
ostatni_prawdziwy_mezczyzna_6.jpg

grafika | 725 KB

Pobierz
bobs_burger_3.jpg

grafika | 1,99 MB

Pobierz
bobs_burger_4.jpg

grafika | 2,78 MB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.