„Komediowe filmowe wtorki” w FOX Comedy

„Komediowe filmowe wtorki” w FOX Comedy

Opublikowany

FOX Comedy to już nie tylko zabawne seriale. W czerwcu, w każdy wtorek o godzinie 22:00 kanał pokaże pozytywnie zakręconą komedię. Potężna dawka humoru serwowana będzie w ramach nowego pasma „Komediowe filmowe wtorki”.

W pierwszy wtorek czerwca (07.06) widzowie FOX Comedy zobaczą film „To mnie kręci” z Melissą Joan Hart i Adrianem Grenierem
w rolach głównych. Przy dźwiękach pierwszych przebojów Britney Spears licealiści Nicole i Chase opracowują studniówkową intrygę odzyskania swoich pierwszych miłości.

Tydzień później (14.06) w filmie „Wszystko o Stevenie” 
nieprzystosowana społecznie autorka krzyżówek wyruszy w podróż, by zdobyć mężczyznę swojego życia – Steve’a – operatora kamery w stacji CNN. Szereg komicznych sytuacji w gwiazdorskiej obsadzie, z Sandrą Bullock i Bradley’em Cooperem na czele, wywoła salwę śmiechu nawet u najbardziej zagorzałego przeciwnika tzw. rom-komów (komedii romantycznych).

Kolejny wtorkowy wieczór (21.06) pełen będzie komicznych sytuacji
w rodzinie Clapettów, którzy po odkryciu na swojej farmie złoża ropy naftowej przenoszą się do Beverly Hills i próbują nauczyć tamtejszych zwyczajów. „Bogate Biedaki” to adaptacja kultowego, amerykańskiego sitcomu z lat 60.

Ostatni wtorek czerwca (28.06) będzie utrzymany w klimacie przygody. Film „Bogowie muszą być szaleni” rozpoczyna się od niespodziewanego odnalezienia przez osadników wioski w Kalahari butelki po coca-coli. Buszmen Xi postanawia wyruszyć w podróż do „bogów”, aby zwrócić im ten dar, który okazał się kością niezgody wśród członków plemienia. W trakcie podróży do cywilizacji zostaje uwikłany w komiczną intrygę wraz ze zwariowaną nauczycielką, romantycznym mikrobiologiem i bandą terrorystów.

„Komediowe filmowe wtorki” to nowość w ramówce FOX Comedy. Pasmo przypadnie do gustu fanom filmowych komedii oraz tym, którzy śledzą przygody bohaterów najlepszych sitcomów.Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Wszystko_o_Stevenie_2.jpg

grafika | 5,04 MB

Pobierz
Bogowie_musz__by__szaleni_2.jpg

grafika | 4,54 MB

Pobierz
Bogate_Biedaki_2.jpg

grafika | 1,86 MB

Pobierz
Komediowe_filmowe_wtorki__w_FOX_Comedy.docx

docx | 36,8 KB

Pobierz
Bogowie_musza_byc_szaleni_2.jpg

grafika | 4,54 MB

Pobierz
Bogowie_musza_byc_szaleni_1.jpg

grafika | 5,28 MB

Pobierz
Wszystko_o_Stevenie_1.jpg

grafika | 11,2 MB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.