FOX Comedy i Cyfrowy Polsat świętują pierwsze urodziny kanału!

FOX Comedy i Cyfrowy Polsat świętują pierwsze urodziny kanału!

Opublikowany

Z okazji pierwszych urodzin kanału w Polsce, Cyfrowy Polsat i FOX Comedy zachęcają wszystkich swoich fanów do wspólnego świętowania i świetnej zabawy.

Od piątku 15 stycznia, FOX Comedy i operator największej polskiej platformy satelitarnej Cyfrowy Polsat, zapraszają wszystkich miłośników dobrego humoru do wzięcia udziału w urodzinowym konkursie z wyjątkowymi nagrodami. Spot promujący konkurs można obejrzeć na kanale YouTube FOX Comedy.

Konkurs dostępny na stronie kanału konkurs.foxcomedy.pl i operatora www.cyfrowypolsat.pl, polega na stworzeniu kompozycji zdjęć inspirowanej hasłem kanału #NAJŚMIESZNIEJ.

Organizatorzy zachęcają całe rodziny do wspólnego pozowania. Inspiracją do zabawy mogą być wyjątkowe familie, których losy można śledzić na FOX Comedy w takich serialach jak „Współczesna rodzina”, „Czarno to widzę”, „Prawomocny” czy „Simpsonowie” oraz „Family Guy: Głowa rodziny”. W tworzeniu kompozycji ze zdjęciami ograniczeniem może być tylko własna wyobraźnia!

W konkursie do wygrania są wyjątkowe nagrody rzeczowe: voucher do wykorzystania na profesjonalną sesję fotograficzną z udziałem całej rodziny, aparaty oraz gadżety od kanału FOX Comedy. Rozwiązanie konkursu i ogłoszenie listy zwycięzców nastąpi 25 marca 2016 roku.

Kanał FOX Comedy obecny jest na Polskim rynku od 16 stycznia 2015 i jest skierowany do wszystkich widzów spragnionych rozrywki i uśmiechu, którzy poszukują relaksu w doborowym towarzystwie najzabawniejszych produkcji telewizyjnych.

Abonenci Cyfrowego Polsatu znajdą kanał FOX Comedy na 517. miejscu, natomiast jego wersja w jakości HD, dostępna jest na 38. oraz 137. pozycji listy kanałów.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

fox_comedy-green.png

grafika | 56,5 KB

Pobierz
FOX_Comedy_i_Cyfrowy_Polsat__wi_tuj__pierwsze_urodziny_kana_u_.doc

doc | 97,5 KB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.