„Współczesna rodzina” ze wsparciem

„Współczesna rodzina” ze wsparciem

Opublikowany

Kanał FOX Comedy rozpoczął kampanię promującą premierę szóstego sezonu serialu „Współczesna rodzina” z Edem O’Neillem oraz seksowną Sofią Vergarą w rolach głównych. Premiera już jutro, tj. w środę 4 listopada o 21:00 na kanale FOX Comedy.  

„Współczesna rodzina” to serial komediowy, poruszający tematy bliskie wielu rodzinom na całym świecie. Krótko po premierze produkcja zyskała miano jednego z najlepszych debiutów telewizyjnych (sezon 2009/2010) i od tego czasu nieustannie zachwyca widzów. Serial ma na swoim koncie aż 48 nagród i 166 nominacji, w tym 22 statuetki Emmy oraz Złoty Glob (2012). Jego sukces opiera się na komicznym i oryginalnym scenariuszu, a siłą elektryzującą widzów przed telewizorami są barwne, nietuzinkowe kreacje aktorskie.

Premiera 6. sezonu „Współczesnej rodziny” jest wsparta kampanią mediową, obejmującą spoty promujące serial, które emitowane są na antenie kanałów z portfolio FOX International Channels Poland, natomiast w telewizji Polsat pojawią się billboardy sponsorskie. Zwiastuny w zabawnych wersjach babskiej i męskiej można obejrzeć na kanale You Tube FOX Comedy Polska.

Kampania będzie miała także swoją radiową odsłonę w największych rozgłośniach ogólnopolskich - Grupie Radio Zet oraz stacjach Grupy RMF. W RMF FM słuchacze będą mogli wziąć również udział w rodzinnym konkursie z cennymi nagrodami.

Działaniom promocyjnym towarzyszyć będzie także kampania prowadzona w Internecie w wiodących serwisach.

Za kreację odpowiedzialna jest agencja Woopa i dział marketingu FOX International Channels Poland. Działania PR wspiera agencja Grayling Polska. Za zakup i planowanie mediów odpowiada dom mediowy Vizeum.

„Współczesna rodzina” opowiada o życiowych perypetiach trzech spokrewnionych familii. Pierwszą z nich jest pełne napięć i czułości małżeństwo Pritchettów, w którym Jay (grany przez Eda O’Neilla, znanego również jako Al Bundy ze „Świata według Bundych”) nieustannie zmaga się z temperamentną i bardzo seksowną żoną – Glorią (w tej roli Sofia Vergara) oraz synami Joem i Mannym. Drugim przykładem współczesnej podstawowej jednostki społecznej jest klan Dunphych: na czele z Philem i Claire, dorosłą córka Jaya. Familię Dunphych dopełniają, przeżywające trudy dojrzewania, ich dzieci: Haley, Alex i Luke. Ostatnia, ekscentryczna rodzina to Tuckerowie. Matczyno-ojcowska czułość i troska okazywane są adoptowanej Lili przez parę uroczą parę: Mitchella (syn Jaya) oraz Camerona.

Premiera pierwszych odcinków szóstego sezonu „Współczesnej rodziny” już 4 listopada o godzinie 21:00 na FOX Comedy. Kanał będzie emitował po 4 odcinki w każdą środę.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Wsp__czesna_rodzina.jpg

grafika | 1,05 MB

Pobierz
MF_06_Group_ShotWide.jpg

grafika | 43,5 MB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.