Jak poradzić sobie z dziećmi? Tata ma plan już 22 października na FOX Comedy!

Jak poradzić sobie z dziećmi? Tata ma plan już 22 października na FOX Comedy!


W serialu Tata ma plan Matt LeBlanc, zdobywca Złotego Globu, wcielił się w rolę przedsiębiorcy Adama, którego żona Andi (Liza Snyder) po 13 latach przerwy postanawia wrócić do pracy. Dla Adama oznacza to jedno – opieka nad trójką dzieci spada właśnie na niego. Mężczyzna szybko odkrywa prawdę, z którą musi się w zmierzyć większość rodziców: jego małe aniołki to prawdziwi szaleńcy!
Dlaczego aktor postanowił spróbować swoich sił i wcielił w rolę ojca? „W całej swojej karierze nigdy nie zagrałem roli mężczyzny, który jest w stałym związku. Nie grałem także rodzica, mimo że w realnym życiu nim jestem. Dlatego też czytając pierwsze szkice scenariusza, od razu pomyślałem, że będzie to bardzo ciekawe doświadczenie” – mówił w jednym z wywiadów.
Adam czuje się w pełni przygotowany do wzięcia większej odpowiedzialności za swoje pociechy, jednak jest bardzo zaskoczony tym, jak trudno jest opanować trójkę bałaganiarzy uzależnionych od internetu. Najstarsza córka Kate (Grace Kaufman) jest mistrzynią manipulacji, średni Teddy (Matthew MacCann), pomimo ciągłych upomnień, nie jest w stanie utrzymać swoich rąk… poza spodniami, natomiast najmłodsza córka Emma (Hala Finley) zrobiła się bardzo niespokojna z powodu pójścia do przedszkola. Ale ze wsparciem i radami udzielanymi przez żonę oraz parę równie zestresowanych rodziców, Marie i Lowella, Adam przejmuje dowodzenie nad dzieciakami, ustanawia nowe zasady i odkrywa, że zaczyna odnosić sukcesy w swojej nowej „pracy”.
Premierowe odcinki 1. sezonu Tata ma plan będzie można oglądać na FOX Comedy od niedzieli 22 października od godz. 21:05!

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

MWP-pilotgallery-108164_3555bi.jpg

grafika | 22,9 MB

Pobierz
Tata_ma_plan_premiera_na_FOX_Comedy_19102017.docx

docx | 45,5 KB

Pobierz
MWP-epi0122-D0019bi.jpg

grafika | 7,35 MB

Pobierz
MWP-cast103i.jpg

grafika | 2,77 MB

Pobierz
MWP-cast102i.jpg

grafika | 2,64 MB

Pobierz
MWP-epi0122-D0331bi.jpg

grafika | 1,94 MB

Pobierz
MWP-pilotgallery-108164_0605b.Ri.jpg

grafika | 11,7 MB

Pobierz
MWP-epi0122-D0851bi.jpg

grafika | 6,69 MB

Pobierz
MWP-cast101i.jpg

grafika | 2,79 MB

Pobierz
MWP-epi0122-D1397bi.jpg

grafika | 7,93 MB

Pobierz
MWP-epi0121-1028bi.jpg

grafika | 2,52 MB

Pobierz
Powiązane artykuły
Rodzinne życie z dużą dawką humoru! FOX Comedy powraca z trzecim sezonem serialu Scenki z Życia!

temu

Jeśli twoje życie czasem daje ci w kość, ale mimo wszystko starasz się skupić na pozytywach, a całą resztę obracasz w żart, to mamy coś zdecydowanie dla Ciebie! Już 4 marca o godzinie 16:00 na kanale FOX Comedy zagości trzeci sezon komediowego hitu Scenki z Życia..
Startują nowe linie lotnicze Jackpot! LA do Vegas już w sobotę 3 lutego na FOX Comedy!

temu

Widzowie FOX Comedy będą mieli okazję wybrać się w podróż z LA do stolicy hazardu Las Vegas wraz z członkami niezwykle specyficznej załogi samolotu linii o wymownej nazwie – Jackpot (najwyższa stawka). Co weekend czekają ciekawe, nieprawdopodobne, lekko przerażające hist
Pary, przyjaciele i sąsiedzi! Happy Endings już we wtorek 2 stycznia tylko na FOX Comedy!

temu

Wyobraźmy sobie paczkę przyjaciół, która zna się od wielu lat i nie widzi świata poza sobą. Właściwie wszystko robią razem. A co stanie się gdy nagle dwoje z nich – Alex i Dave – postanowi zostać parą, zaręczyć się i wziąć ślub? Takie rozwiązanie może nie skończyć się do
Jak to jest zamieszkać w sąsiedztwie rodziny? 9JKL już w niedzielę 10 grudnia tylko na FOX Comedy!

temu

9JKL to sitcom telewizyjny, którego fabuła skupia się na relacjach rodzinnych, luźno inspirowanych doświadczeniami aktora Marka Feuersteina, który gra tutaj główną rolę. Josh jest zmuszony do powrotu do Nowego Jorku, po tym jak skasowano jego serial i rzuciła go żona. Od

Potyczki rodzinne, czyli ósmy sezon Współczesnej rodziny już 1 listopada tylko na FOX Comedy!

Jay (Ed O’Neill, Świat według Bundych) ma dorosłe dzieci, wnuki i atrakcyjną, młodą żonę Glorię (Sofia Vergara, Gorący pościg), która ma syna z pierwszego małżeństwa. Wszyscy razem pokonują różnice pokoleniowe, kulturowe i społeczne.
. W premierowym odcinku nowego se