Jak poradzić sobie z dziećmi? Tata ma plan już 22 października na FOX Comedy!

Jak poradzić sobie z dziećmi? Tata ma plan już 22 października na FOX Comedy!


W serialu Tata ma plan Matt LeBlanc, zdobywca Złotego Globu, wcielił się w rolę przedsiębiorcy Adama, którego żona Andi (Liza Snyder) po 13 latach przerwy postanawia wrócić do pracy. Dla Adama oznacza to jedno – opieka nad trójką dzieci spada właśnie na niego. Mężczyzna szybko odkrywa prawdę, z którą musi się w zmierzyć większość rodziców: jego małe aniołki to prawdziwi szaleńcy!
Dlaczego aktor postanowił spróbować swoich sił i wcielił w rolę ojca? „W całej swojej karierze nigdy nie zagrałem roli mężczyzny, który jest w stałym związku. Nie grałem także rodzica, mimo że w realnym życiu nim jestem. Dlatego też czytając pierwsze szkice scenariusza, od razu pomyślałem, że będzie to bardzo ciekawe doświadczenie” – mówił w jednym z wywiadów.
Adam czuje się w pełni przygotowany do wzięcia większej odpowiedzialności za swoje pociechy, jednak jest bardzo zaskoczony tym, jak trudno jest opanować trójkę bałaganiarzy uzależnionych od internetu. Najstarsza córka Kate (Grace Kaufman) jest mistrzynią manipulacji, średni Teddy (Matthew MacCann), pomimo ciągłych upomnień, nie jest w stanie utrzymać swoich rąk… poza spodniami, natomiast najmłodsza córka Emma (Hala Finley) zrobiła się bardzo niespokojna z powodu pójścia do przedszkola. Ale ze wsparciem i radami udzielanymi przez żonę oraz parę równie zestresowanych rodziców, Marie i Lowella, Adam przejmuje dowodzenie nad dzieciakami, ustanawia nowe zasady i odkrywa, że zaczyna odnosić sukcesy w swojej nowej „pracy”.
Premierowe odcinki 1. sezonu Tata ma plan będzie można oglądać na FOX Comedy od niedzieli 22 października od godz. 21:05!

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

MWP-pilotgallery-108164_3555bi.jpg

grafika | 22,9 MB

Pobierz
Tata_ma_plan_premiera_na_FOX_Comedy_19102017.docx

docx | 45,5 KB

Pobierz
MWP-epi0122-D0019bi.jpg

grafika | 7,35 MB

Pobierz
MWP-cast103i.jpg

grafika | 2,77 MB

Pobierz
MWP-cast102i.jpg

grafika | 2,64 MB

Pobierz
MWP-epi0122-D0331bi.jpg

grafika | 1,94 MB

Pobierz
MWP-pilotgallery-108164_0605b.Ri.jpg

grafika | 11,7 MB

Pobierz
MWP-epi0122-D0851bi.jpg

grafika | 6,69 MB

Pobierz
MWP-cast101i.jpg

grafika | 2,79 MB

Pobierz
MWP-epi0122-D1397bi.jpg

grafika | 7,93 MB

Pobierz
MWP-epi0121-1028bi.jpg

grafika | 2,52 MB

Pobierz
Powiązane artykuły
Jess wraca razem z chłopakami! Finałowy 7. sezon produkcji „Jess i chłopaki” już 15 lipca tylko na FOX Comedy!

temu

Już niedługo na kanale FOX Comedy będziemy mogli obejrzeć finałowy sezon przygód Jess (Zooey Deschanel) i jej przyjaciół. Siódmy sezon produkcji rozpoczyna się trzy lata od zaskakującego finałowego pocałunku Jess i Nicka w windzie, a jak to wszystko się zaczęło?
Nowy członek rodziny Johnsonów, czyli… 4. sezon Czarno to widzę już 9 czerwca tylko na FOX Comedy!

temu

Już 9 czerwca dobry humor udzieli się wszystkim widzom, którzy o godz. 09:50 zasiądą przed telewizorami i włączą FOX Comedy. To właśnie wtedy kanał zaprasza na pięcioodcinkową premierę 4. sezonu Czarno to widzę! Co tym razem spotka naszą ulubioną, zwariowaną rodzinkę? Jakie problemy tym razem urozmaicą ich życie?
Paranormalne przygody Petera, czyli… Family Guy: Głowa rodziny wraca z 15. sezonem na FOX Comedy!

temu

Fani animacji mogą przygotować się na nie lada gratkę, ponieważ już 19 maja o godzinie 22:00 będą mogli cieszyć się aż czterema odcinkami 15. sezonu Family Guy: Głowa rodziny! Pierwszy odcinek tego sezonu jest zarazem 270. odcinkiem produkcji! Co tym razem wydarzy się w
To jest Ameryka! Drugi sezon serialu Atlanta już 19 maja tylko na FOX Comedy!

temu

Już 19 maja o godzinie 23:50 fani dobrych seriali komediowych, a także miłośnicy rapu i czarnych brzmień, będą mieli szansę po raz drugi podglądać życie Earnesta „Earna” Marksa (Donald Glover) i Alfreda Milesa (Brian Tyree Henry). Wszystko za sprawą powracającej na anten