Ray Barone powraca na ekrany! Wszyscy kochają Raymonda już 16 października na FOX Comedy!

Ray Barone powraca na ekrany! Wszyscy kochają Raymonda już 16 października na FOX Comedy!

Wszyscy kochają Raymonda przedstawia losy amerykańskiej rodziny, mieszkającej w przytulnym domu na Long Island. Głównymi bohaterami serialu jest Ray Barone (Ray Romano), znany i odnoszący sukcesy dziennikarz sportowy oraz jego żona Debra (Patricia Heaton), zajmująca się domem i dziećmi – bliźniętami Michaelem i Geoffreyem oraz córeczką Ally.
Można przypuszczać, że rodzina ma wszystko o czym można zamarzyć, jednak Ray codziennie zmaga się ze swoimi wścibskimi i nadopiekuńczymi rodzicami, którzy nie pozostawiają małżeństwu chwili prywatności. Szczególnie, że mieszkają po drugiej stronie ulicy… Z powodu niezapowiedzianych wizyt ojca – zgorzkniałego oraz ciągle wspominającego wojnę w Wietnamie Franka (Peter Boyle), wiecznie krytykującej matki Marie (Doris Roberts) oraz brata Raya - Roberta (Brad Garrett), nieustannie poszkodowanego przez los i niezadowolonego policjanta, dochodzi do mnóstwa krępujących i trudnych do rozwiązania sytuacji. Ogromny temperament członków rodziny Barone nie ułatwia im rozwiązywania problemów, które zwykle kończą się wielką awanturą. Jak bohaterowie poradzą sobie z codziennością?
Co wydarzy się w pierwszym odcinku? Debra marzy o spędzeniu cichych i spokojnych urodzin w domu, tylko w towarzystwie Raymonda. Oznajmia więc jego rodzicom i bratu, że nie będzie żadnej imprezy. Jednakże Ray zostaje złapany na kłamstwie, gdy jego wścibscy krewni mimo to pojawiają się z wizytą i zastają go z żoną w kompromitującej sytuacji.
Czy wiesz, że?

• Aktor Peter Boyle, grający ojca głównego bohatera, zgubił się w Nowym Jorku w drodze na casting do serialu. Kiedy wpadł był zdenerwowany i poirytowany. Jego zachowanie przykuło uwagę producentów, którzy stwierdzili, że aktor idealnie nada się do roli Franka Barone’a.

• Ray Romano, grający głównego bohatera Raya Barone’a , twierdzi że Patricia Heaton dostała rolę jego żony, bo była jedyną aktorką, która podczas castingów zgodziła się pocałować go w usta.

• Ally, Geoffrey oraz Michael, czyli dzieci głównego bohatera, również w realnym życiu są rodzeństwem.

• W serialu brat Raya Barone’a jest nowojorskim policjantem. W realnym życiu Ray Romano również ma brata pracującego w nowojorskiej policji.

• Ray Romano lubił improwizować na planie. Jednym z przykładów są ksywki nadawane przez głównego bohatera swojej żonie. Za każdym razem kiedy Ray wraca do domu nazywa Debrę inaczej. Aktor przyznał w jednym z wywiadów, że nie było to łatwe zadanie.
1. sezon Wszyscy kochają Raymonda zadebiutuje na FOX Comedy w poniedziałek 16 października o godz. 15:25!

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Wszyscy_kochają_Raymonda_FOX_Comedy_10102017.docx

docx | 46,3 KB

Pobierz
ELR-epi053-01i.jpg

grafika | 5,79 MB

Pobierz
ELR-epi049-03i.jpg

grafika | 5,97 MB

Pobierz
ELR-epi033-02i.jpg

grafika | 5,97 MB

Pobierz
ELR-epi047-07i.jpg

grafika | 5,25 MB

Pobierz
ELR-epi047-06i.jpg

grafika | 5,83 MB

Pobierz
ELR-epi033-01i.jpg

grafika | 5,81 MB

Pobierz
ELR-epi017-05i.jpg

grafika | 5,38 MB

Pobierz
ELR-epi018-02i.jpg

grafika | 6,11 MB

Pobierz
ELR-epi034-02i.jpg

grafika | 4,99 MB

Pobierz
ELR-epi017-06i.jpg

grafika | 5,4 MB

Pobierz
ELR-epi017-02i.jpg

grafika | 5,56 MB

Pobierz
Powiązane artykuły
Rodzinne życie z dużą dawką humoru! FOX Comedy powraca z trzecim sezonem serialu Scenki z Życia!

temu

Jeśli twoje życie czasem daje ci w kość, ale mimo wszystko starasz się skupić na pozytywach, a całą resztę obracasz w żart, to mamy coś zdecydowanie dla Ciebie! Już 4 marca o godzinie 16:00 na kanale FOX Comedy zagości trzeci sezon komediowego hitu Scenki z Życia..
Startują nowe linie lotnicze Jackpot! LA do Vegas już w sobotę 3 lutego na FOX Comedy!

temu

Widzowie FOX Comedy będą mieli okazję wybrać się w podróż z LA do stolicy hazardu Las Vegas wraz z członkami niezwykle specyficznej załogi samolotu linii o wymownej nazwie – Jackpot (najwyższa stawka). Co weekend czekają ciekawe, nieprawdopodobne, lekko przerażające hist
Pary, przyjaciele i sąsiedzi! Happy Endings już we wtorek 2 stycznia tylko na FOX Comedy!

temu

Wyobraźmy sobie paczkę przyjaciół, która zna się od wielu lat i nie widzi świata poza sobą. Właściwie wszystko robią razem. A co stanie się gdy nagle dwoje z nich – Alex i Dave – postanowi zostać parą, zaręczyć się i wziąć ślub? Takie rozwiązanie może nie skończyć się do
Jak to jest zamieszkać w sąsiedztwie rodziny? 9JKL już w niedzielę 10 grudnia tylko na FOX Comedy!

temu

9JKL to sitcom telewizyjny, którego fabuła skupia się na relacjach rodzinnych, luźno inspirowanych doświadczeniami aktora Marka Feuersteina, który gra tutaj główną rolę. Josh jest zmuszony do powrotu do Nowego Jorku, po tym jak skasowano jego serial i rzuciła go żona. Od

PREMIERY W LISTOPADZIE NA FOX COMEDY

AGENCI PARANORMALNI, sezon 1Ghosted, season 1(13 odcinków po 30 minut)
. PREMIERA: NIEDZIELA 5 LISTOPADA OD GODZ. 16:05 (2 ODCINKI)Emisja: niedziele od godz. 16:05 (2 odcinki)TYLKO NA FOX COMEDY
. Każdy widz, który ma ochotę pośmiać się i zobaczyć jak wyglądałoby