Ray Barone powraca na ekrany! Wszyscy kochają Raymonda już 16 października na FOX Comedy!

Ray Barone powraca na ekrany! Wszyscy kochają Raymonda już 16 października na FOX Comedy!

Wszyscy kochają Raymonda przedstawia losy amerykańskiej rodziny, mieszkającej w przytulnym domu na Long Island. Głównymi bohaterami serialu jest Ray Barone (Ray Romano), znany i odnoszący sukcesy dziennikarz sportowy oraz jego żona Debra (Patricia Heaton), zajmująca się domem i dziećmi – bliźniętami Michaelem i Geoffreyem oraz córeczką Ally.
Można przypuszczać, że rodzina ma wszystko o czym można zamarzyć, jednak Ray codziennie zmaga się ze swoimi wścibskimi i nadopiekuńczymi rodzicami, którzy nie pozostawiają małżeństwu chwili prywatności. Szczególnie, że mieszkają po drugiej stronie ulicy… Z powodu niezapowiedzianych wizyt ojca – zgorzkniałego oraz ciągle wspominającego wojnę w Wietnamie Franka (Peter Boyle), wiecznie krytykującej matki Marie (Doris Roberts) oraz brata Raya - Roberta (Brad Garrett), nieustannie poszkodowanego przez los i niezadowolonego policjanta, dochodzi do mnóstwa krępujących i trudnych do rozwiązania sytuacji. Ogromny temperament członków rodziny Barone nie ułatwia im rozwiązywania problemów, które zwykle kończą się wielką awanturą. Jak bohaterowie poradzą sobie z codziennością?
Co wydarzy się w pierwszym odcinku? Debra marzy o spędzeniu cichych i spokojnych urodzin w domu, tylko w towarzystwie Raymonda. Oznajmia więc jego rodzicom i bratu, że nie będzie żadnej imprezy. Jednakże Ray zostaje złapany na kłamstwie, gdy jego wścibscy krewni mimo to pojawiają się z wizytą i zastają go z żoną w kompromitującej sytuacji.
Czy wiesz, że?

• Aktor Peter Boyle, grający ojca głównego bohatera, zgubił się w Nowym Jorku w drodze na casting do serialu. Kiedy wpadł był zdenerwowany i poirytowany. Jego zachowanie przykuło uwagę producentów, którzy stwierdzili, że aktor idealnie nada się do roli Franka Barone’a.

• Ray Romano, grający głównego bohatera Raya Barone’a , twierdzi że Patricia Heaton dostała rolę jego żony, bo była jedyną aktorką, która podczas castingów zgodziła się pocałować go w usta.

• Ally, Geoffrey oraz Michael, czyli dzieci głównego bohatera, również w realnym życiu są rodzeństwem.

• W serialu brat Raya Barone’a jest nowojorskim policjantem. W realnym życiu Ray Romano również ma brata pracującego w nowojorskiej policji.

• Ray Romano lubił improwizować na planie. Jednym z przykładów są ksywki nadawane przez głównego bohatera swojej żonie. Za każdym razem kiedy Ray wraca do domu nazywa Debrę inaczej. Aktor przyznał w jednym z wywiadów, że nie było to łatwe zadanie.
1. sezon Wszyscy kochają Raymonda zadebiutuje na FOX Comedy w poniedziałek 16 października o godz. 15:25!

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Wszyscy_kochają_Raymonda_FOX_Comedy_10102017.docx

docx | 46,3 KB

Pobierz
ELR-epi053-01i.jpg

grafika | 5,79 MB

Pobierz
ELR-epi049-03i.jpg

grafika | 5,97 MB

Pobierz
ELR-epi033-02i.jpg

grafika | 5,97 MB

Pobierz
ELR-epi047-07i.jpg

grafika | 5,25 MB

Pobierz
ELR-epi047-06i.jpg

grafika | 5,83 MB

Pobierz
ELR-epi033-01i.jpg

grafika | 5,81 MB

Pobierz
ELR-epi017-05i.jpg

grafika | 5,38 MB

Pobierz
ELR-epi018-02i.jpg

grafika | 6,11 MB

Pobierz
ELR-epi034-02i.jpg

grafika | 4,99 MB

Pobierz
ELR-epi017-06i.jpg

grafika | 5,4 MB

Pobierz
ELR-epi017-02i.jpg

grafika | 5,56 MB

Pobierz
Powiązane artykuły
Simpsonowie nadciągają z 29. sezonem! Homer z rodzinką pojawi się na FOX Comedy już 1 września!

temu

Wszyscy wielbiciele pewnej żółtej rodzinki mają bardzo dobry powód, by w sobotę 1 września o godz. 22:00 wygodnie rozsiąść się przed telewizorem i włączyć kanał FOX Comedy! To właśnie tam będzie można obejrzeć polską premierę 29. sezonu Simpsonów!. W pierwszym odcin
Jess wraca razem z chłopakami! Finałowy 7. sezon produkcji „Jess i chłopaki” już 15 lipca tylko na FOX Comedy!

temu

Już niedługo na kanale FOX Comedy będziemy mogli obejrzeć finałowy sezon przygód Jess (Zooey Deschanel) i jej przyjaciół. Siódmy sezon produkcji rozpoczyna się trzy lata od zaskakującego finałowego pocałunku Jess i Nicka w windzie, a jak to wszystko się zaczęło?
Nowy członek rodziny Johnsonów, czyli… 4. sezon Czarno to widzę już 9 czerwca tylko na FOX Comedy!

temu

Już 9 czerwca dobry humor udzieli się wszystkim widzom, którzy o godz. 09:50 zasiądą przed telewizorami i włączą FOX Comedy. To właśnie wtedy kanał zaprasza na pięcioodcinkową premierę 4. sezonu Czarno to widzę! Co tym razem spotka naszą ulubioną, zwariowaną rodzinkę? Jakie problemy tym razem urozmaicą ich życie?
Paranormalne przygody Petera, czyli… Family Guy: Głowa rodziny wraca z 15. sezonem na FOX Comedy!

temu

Fani animacji mogą przygotować się na nie lada gratkę, ponieważ już 19 maja o godzinie 22:00 będą mogli cieszyć się aż czterema odcinkami 15. sezonu Family Guy: Głowa rodziny! Pierwszy odcinek tego sezonu jest zarazem 270. odcinkiem produkcji! Co tym razem wydarzy się w
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.