Premiery w lutym na FOX Comedy
Premiery w lutym na FOX Comedy

Premiery w lutym na FOX Comedy

Opublikowany

WILL I GRACE  5
Will & Grace, Season 5
(24 odcinki po 30 minut)
© 2016 Fox and its related entities. All rights reserved

© 2016 Fox and its related entities. All rights reserved

PREMIERA 5. SEZONU: WTOREK 14 LUTEGO OD GODZ. 19:10 (2 ODC.)
Emisja: od poniedziałku do piątku od godz. 19:10 (2 odc.)
W lutym na FOX Comedy widzowie poznają dalsze losy przyjaciół z Nowego Jorku w 5. sezonie komedii „Will i Grace”. Już od grudnia widzów FOX Comedy swoim humorem czaruje kwartet przyjaciół z ponad przeciętnym humorem.

Tytułowi „Will i Grace” są najlepszymi przyjaciółmi, którzy zamieszkali razem po tym jak Grace rozstała się z chłopakiem. Will, w tej roli Eric McCormack („Pułapki umysłu”, „Cudotwórca”), jest homoseksualnym prawnikiem zaś Grace (Debra Messing, „Pretty Man, czyli chłopak do wynajęcia”), dekoratorką wnętrz z idealną figurą.  Wspólnemu życiu Willa i Grace koloru dodają Megan Mullally („Scenki z życia”), czyli serialowa Karen Walker oraz Sean Hayes w roli Jacka McFarlanda. Karen to opryskliwa asystentka Grace, bon vivantka i lekomanka, korzystająca z życia i każdej okazji, by wypić i poznać kolejnego faceta z grubym portfelem. Z kolei przyjaciel Willa – Jack, jest ekscentrycznym, wyzwolonym gejem, który pomógł Willowi ujawnić swoją orientację. Co tym razem wydarzy się podczas kolejnych randek, spotkań służbowych i towarzyskich schadzek przyjaciół z Nowego Jorku?

W 5. sezonie na ekranie pojawią się między innymi: Kevin Bacon i Elton John, którzy zagrają siebie samych, Madonna jako Liz, Demi Moore jako Sissy Palmer-Ginsburg oraz Jason Marsden jako Kim.

Co okaże się największą niespodzianką 5. sezonu?

W nadchodzących odcinkach główni bohaterowie podejmą decyzję o posiadaniu dziecka. W tym samym czasie Grace spotka nowego faceta, a Karen pozna nowego współlokatora.

Co z tego wyniknie? Odpowiedź już 14 lutego od godziny 19:10 na FOX Comedy.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Will i Grace_4.JPG

grafika | 699 KB

Pobierz
Will i Grace_6.JPG

grafika | 208 KB

Pobierz
Will i Grace_3.JPG

grafika | 294 KB

Pobierz
Will i Grace_1.JPG

grafika | 291 KB

Pobierz
Will i Grace_2.JPG

grafika | 259 KB

Pobierz
Will_Grace_5.JPG

grafika | 462 KB

Pobierz
Propozycje_programowe_FOX_Comedy_luty.docx

docx | 183 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
PREMIERY W LISTOPADZIE NA FOX COMEDY

temu

W listopadzie FOX Comedy odwiedzą dwie znane serialowe rodzinki. Pierwsza z nich to Griffinowie, którzy wpadną z 16. sezonem Family Guy: Głowa rodziny. Druga, czyli Pritchettowie pokażą co u nich słychać w 9. sezonie Współczesnej rodziny. Na antenie stacji zagoszczą również filmy! Wszyscy fani parodii filmowych będą mogli bawić się przy czterech częściach Strasznego filmu, a miłośnicy dobrych filmów romantycznych mogą przygotować się na filmowy hit, czyli Kocha, lubi, szanuje.
PREMIERY W PAŹDZIERNIKU NA FOX COMEDY

temu

NOWE FILMY NA FOX COMEDY. CUDOTWÓRCA Holy Man. PIĄTEK 5 PAŹDZIERNIKA O GODZ. 22:00. Ricky Hayman to człowiek sukcesu, dla którego nie ma rzeczy niemożliwych. Pracuje w zarządzie stacji telewizyjnej GBSN. Jego zarobki znacznie przekraczają średnią krajową.
PREMIERY WE WRZEŚNIU NA FOX COMEDY

temu

SIMPSONOWIE, sezon 29Simpsons, season 29(21 odcinków po 30 minut). PREMIERA: SOBOTA 1 WRZEŚNIA O GODZ. 22:00 (4 ODCINKI)Emisja: soboty od godz. 22:00 (4 odcinki)TYLKO NA FOX COMEDY!. Już niedługo fani dobrego humoru i wielbiciele pewnej żółtej rodzinki będą mie
PREMIERY W SIERPNIU NA FOX COMEDY

temu

NOWE FILMY NA FOX COMEDY. COP OUT: FUJARY NA TROPIE Cop Out. NIEDZIELA 12 SIERPNIA O GODZ. 21:05PIĄTEK 17 SIERPNIA O GODZ. 22:00. Bohaterami filmu są dwaj amerykańscy policjanci – Jimmy Monroe (Bruce Willis) i Paul Hodges (Tracy Morgan), którzy zostali zaw
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.