Premiery w styczniu na FOX Comedy

Premiery w styczniu na FOX Comedy

Opublikowany

Will i Grace 3 i 4
Will & Grace, Season 3 & 4
(3. sezon: 25 odcinków po 30 minut
4. sezon: 27 odcinków po 30 minut)
© 2016 Fox and its related entities. All rights reserved.

© 2016 Fox and its related entities. All rights reserved.

PREMIERA 3. SEZONU: PONIEDZIAŁEK 9 STYCZNIA OD GODZ. 19:10 (2 ODC.) 
PREMIERA 4. SEZONU: ŚRODA 25 STYCZNIA O GODZ. 19:10
Emisja: od poniedziałku do piątku od godz. 19:10 (2 odc.)

„Will i Grace” to opowieść o losach Willa Trumana i Grace Adler - dwójki tytułowych przyjaciół. W tych rolach występują Eric McCormack („Pułapki umysłu”, „Cudotwórca”) i Debra Messing („Pretty Man, czyli chłopak do wynajęcia”, „Tajemnice Laury”). Twórcami przebojowego sitcomu są David Kohan i Max Mutchnick („Cudowne lata” czy „Jak ojciec coś palnie, to...”), wielokrotnie doceniani przez jury nagrody Emmy.

Will i Grace to najlepsi przyjaciele którzy dzielą wspólne mieszkanie w Nowym Jorku. Will jest prawnikiem i homoseksualistą z nienagannymi manierami, a Grace dekoratorką wnętrz, zaręczoną z nierozgarniętym facetem.  Kompanami Willa i Grace są  Karen Walker - opryskliwa asystentka Grace, która lubi dobrą zabawę i szuka zamożnego kandydata na męża oraz Jack McFarland - ekstrawagancki, wyzwolony gej.  Mimo wielu przedziwnych życiowych sytuacji i wyborów, bohaterowie  są dla siebie ogromnym wsparciem.

Kolejne randki, seks, nowe związki i zawodowe perypetie głównych bohaterów  mogą oznaczać tylko jedno – dużą dawkę kosmicznych żartów oraz ciepłego, błyskotliwego humoru, w którym każdy odnajdzie coś dla siebie.

„Will i Grace” ma na swoim koncie 83 nominacje do nagrody Emmy i 16 statuetek oraz 27 nominacji do Złotego Globu. W nadchodzących sezonach do stałej obsady dołączy plejada gwiazd. W gościnnych rolach widzowie zobaczą m.in. Cher, Ellen DeGeneres, Sydneya Pollacka, Matta Damona, Michaela Douglasa, Glenn Close oraz  Rossie O'Donnell.

W jakich sytuacjach tym razem zobaczymy przezabawny kwartet przyjaciół?
Odpowiedź już 9 stycznia od godziny 19:10 na FOX Comedy.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Will i Grace_6.JPG

grafika | 10,5 MB

Pobierz
Will i Grace_7.JPG

grafika | 607 KB

Pobierz
Will i Grace_1.JPG

grafika | 670 KB

Pobierz
Will i Grace_4.JPG

grafika | 373 KB

Pobierz
Will i Grace_2.JPG

grafika | 492 KB

Pobierz
Will i Grace_8.JPG

grafika | 311 KB

Pobierz
Will i Grace_5.JPG

grafika | 336 KB

Pobierz
Will i Grace_9.JPG

grafika | 291 KB

Pobierz
Will i Grace_3.JPG

grafika | 253 KB

Pobierz
Propozycje_programowe_FOX_Comedy_styczeń.docx

docx | 333 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
PREMIERY W LISTOPADZIE NA FOX COMEDY

temu

W listopadzie FOX Comedy odwiedzą dwie znane serialowe rodzinki. Pierwsza z nich to Griffinowie, którzy wpadną z 16. sezonem Family Guy: Głowa rodziny. Druga, czyli Pritchettowie pokażą co u nich słychać w 9. sezonie Współczesnej rodziny. Na antenie stacji zagoszczą również filmy! Wszyscy fani parodii filmowych będą mogli bawić się przy czterech częściach Strasznego filmu, a miłośnicy dobrych filmów romantycznych mogą przygotować się na filmowy hit, czyli Kocha, lubi, szanuje.
PREMIERY W PAŹDZIERNIKU NA FOX COMEDY

temu

NOWE FILMY NA FOX COMEDY. CUDOTWÓRCA Holy Man. PIĄTEK 5 PAŹDZIERNIKA O GODZ. 22:00. Ricky Hayman to człowiek sukcesu, dla którego nie ma rzeczy niemożliwych. Pracuje w zarządzie stacji telewizyjnej GBSN. Jego zarobki znacznie przekraczają średnią krajową.
PREMIERY WE WRZEŚNIU NA FOX COMEDY

temu

SIMPSONOWIE, sezon 29Simpsons, season 29(21 odcinków po 30 minut). PREMIERA: SOBOTA 1 WRZEŚNIA O GODZ. 22:00 (4 ODCINKI)Emisja: soboty od godz. 22:00 (4 odcinki)TYLKO NA FOX COMEDY!. Już niedługo fani dobrego humoru i wielbiciele pewnej żółtej rodzinki będą mie
PREMIERY W SIERPNIU NA FOX COMEDY

temu

NOWE FILMY NA FOX COMEDY. COP OUT: FUJARY NA TROPIE Cop Out. NIEDZIELA 12 SIERPNIA O GODZ. 21:05PIĄTEK 17 SIERPNIA O GODZ. 22:00. Bohaterami filmu są dwaj amerykańscy policjanci – Jimmy Monroe (Bruce Willis) i Paul Hodges (Tracy Morgan), którzy zostali zaw
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.