Wielki powrót wielkiej rodziny, czyli 7. sezon serialu „Współczesna rodzina” na FOX Comedy

Wielki powrót wielkiej rodziny, czyli 7. sezon serialu „Współczesna rodzina” na FOX Comedy

Opublikowany

Kanał FOX Comedy przygotował niespodziankę dla widzów, którzy z utęsknieniem czekają na kolejne przygody rodziny Pritchettów, Dunphych i Tuckerów! Już 23 listopada o godzinie 21:00 zostaną wyemitowane 2 pierwsze odcinki 7. sezonu serialu „Współczesna rodzina”. Wieczór pełen nieustającego śmiechu zagwarantuje nieposkromiona obsada sitcomu.

Twórcy serialu, a wśród nich Steven Levitan, ojciec takich produkcji jak „Ja się zastrzelę”, „Zakręcony” i Christopher Lloyd, niezmiennie poszukają nowych inspiracji i nie pozwalają widowni się nudzić. Mimo 6-letniej obecności na antenie, serial ani na chwilę nie przestaje bawić i zaskakiwać. 

Co tym razem spotka serialowych bohaterów?

W tym sezonie Claire (Julie Bowen, „Farciarz Gilmore”, „Szefowie wrogowie”) i jej mąż Phil (Ty Burrell, „Muppety: Poza prawem”) uświadamiają sobie, że ich dzieci dorastają: najmłodszy syn Luke jest już w drugiej klasie liceum, a Alex wybiera się na uniwersytet. Mitchell (Jesse Tyler Ferguson, „Nieuchwytny”) przechodzi małą, wewnętrzną zmianę, gdy uświadamia sobie, że zwolnienie z pracy może być dla niego błogosławieństwem i możliwością stworzenia nowej definicji siebie. Tymczasem Jay, w tej roli niezrównany Ed O’Neill, znany m.in. z serialu „Świat według Bundych”, i Gloria zaczynają poszukiwania przedszkola dla syna. Czy wychowywanie energicznego chłopca, okaże się dla Jaya dużym wyzwaniem?

Barwni aktorzy i twórcy jednej z najśmieszniejszych serialowych familii, są nieustannie doceniani licznymi nagrodami. Serial ma na swoim koncie aż 50 nagród i 184 nominacje. Swoją 5. z rzędu nagrodą Emmy produkcja pobiła rekord ustanowiony przez „Frasier”, stając się jedynym w historii serialem, który zdobył, aż 5 statuetek z rzędu, w kategorii wybitny serial komediowy. Ale to jeszcze nie koniec sukcesów, sam Ed O'Neill, był 3-krotnie nominowany do nagrody Emmy jako najlepszy aktor drugoplanowy w serialu komediowym. Podobnie jak Sofia Vergara, która, za rolę w serialu, 3-krotnie otrzymała nominację do Złotego Globu

Czym tym razem serialowi bohaterowie rozśmieszą telewidzów?
2 pierwsze odcinki serialu zostaną wyemitowane już 23 listopada na FOX Comedy.

To jeszcze nie koniec barwnych rodzinnych perypetii w wykonaniu rodziny Pritchettów, Dunphych i Tuckerów. Twórcy serialu już zapowiedzieli powrót w 8. sezonie.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Wspolczesna_rodzina_5.jpg

|

Pobierz
Wspolczesna_rodzina_3.jpg

|

Pobierz
Wspolczesna_rodzina_4.jpg

|

Pobierz
Wspolczesna_rodzina_1.jpg

|

Pobierz
Wspolczesna_rodzina_2.jpg

|

Pobierz
Wspolczesna_rodzina_7.jpg

|

Pobierz
Wspolczesna_rodzina_8.jpg

|

Pobierz
Wspolczesna_rodzina.jpg

|

Pobierz
Wspolczesna_rodzina_6.jpg

|

Pobierz
Wspolczesna_rodzina_premiera_na_FOX_Comedy_informacja_prasowa.docx

|

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.